Disassembler

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
RSS kanál

Všechny články

Outlook: Reset účtu do výchozího nastavení


Stěhoval jsem dnes jedné známé maily z laptopu na svůj poštovní server. Dříve měla 5 různých poštovních účtů a poštu stahovala skrze POP3 protokol do laptopu. Nedávno vyslovila přání, zda by tytéž maily nemohla mít k dispozici i na pracovním PC. I zasvětil jsem ji do tajů IMAPu, což se jí zalíbilo.

číst dále… žádný komentář

NetBeans: Úprava cesty k JDK


Updatoval jsem dnes jedno PC a zjistil, že je venku už Java 6 update 29 (Javu 7 používat nehodlám alespoň do pátého updatu, než se poopravují ty největší bugy). Koukl jsem na svůj domácí stroj a zjistil, že tam stále mám Javu 6u24. Aktualizoval jsem ji tedy i u sebe. Jaké bylo mé překvapení, když mé NetBeans 7.0 můj záměr nepochopily a dožadovaly se staré verze JDK.

číst dále… žádný komentář

Opera 11.52 Security update


Vyšla bezpečnostní aktualizace mého oblíbeného webového prohlížeče Opera. Aktualizace opravuje díru, kdy manipulace s fontem v SVG mohla spustit škodlivý kód. A když už v tom kluci byli, opravili pár maličkostí jako padání BitTorentu nebo zamrzání HTML5 videa na Youtube.

číst dále… žádný komentář

Mazlík jménem „Samsung Galaxy Nexus“


Jsa majitelem Samsungu Nexus S, uvažoval jsem, zda jsem jeho koupí neudělal chybu a neměl si počkat na Galaxy S2. Po zhlédnutí parametrů Galaxy Nexus se mi ovšem rovnou začaly sbíhat sliny. Já ho prostě chci!

číst dále… žádný komentář

Postfix: Virtuální doménový koš


Na svých poštovních serverech používám kombinaci Postfix + Dovecot a domény, aliasy a uživatele mám uloženy v MySQL databázi. Včera se ke mně dostal dotaz, zda se v mém Mail Adminu nějak dá vytvořit doménový koš. Zatím jsem vytvářet doménové koše nepotřeboval, protože tuto funkci považuji za zbytečnou (neexistující adresa prostě neexistuje a basta) a žádný ze zákazníků si jej explicitně nevyžádal. I zamyslel jsem se a po pár pokusech přišel s řešením.

číst dále… 2 komentáře