Disassembler

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
RSS kanál

Všechny články

Máte na mě vteřinku?


Víte, že letošní rok je dvojnásobně přestupný? Nejen, že jsme moli oslavit Horymírův svátek, ale v poslední červnový den se na nás přišla podívat i přestupná sekunda. Nikdo však tak úplně nepočítal s tím, jaké je tahle malá potvora schopna napáchat škody.

číst dále… 1 komentář

ZoneMinder - vševidoucí hlídač


ZoneMinder je zajímavé CCTV a videozabezpečovací řešení, které je kompletně open-source. Jeho obrovskou výhodou je, že se díky integraci přehršle kodeků velmi ochotně baví s téměř jakoukoliv IP kamerou, včetně všelijakých laciných čínských šmejdů za tisícovku. Pokud hledáte levné domácí řešení nebo pokud je váš šéf držgrešle, pak je ZoneMinder přesně pro vás.

číst dále… žádný komentář

Recenze: Max Payne 3


Max Payne 3

Max je zpátky. Starší, cyničtější a ožralejší než kdy předtím.
Trend remakeů, sequelů a prequelů ke hrám a filmům s již uzavřeným dějem asi hned tak nevymizí, a tak se díky němu dnes, devět let po vydání Max Payne 2, můžeme těšit z další filmově akční hry s hrdinou, u kterého víme, co od něj můžeme čekat. Rockstar si na svých posledních kouscích dává zatraceně záležet a většinou se mu to i podaří. GTA IV bylo úžasně zábavné a chytlavé, L.A. Noire napínavý a tajuplný, Red Dead Redemption neotřelý a zajímavý. I Max Payne 3 je vyveden k dokonalosti, co se zpracování týče, ale tak nějak mi celou dobu hraní „něco“ chybělo a naopak „něco“ přebývalo.

číst dále… žádný komentář

Když se dva antiviry perou


Znáte ten pocit, když se k vám dostane laptop, který jste instalovali, a systém je tak šíleně rozdrbaný a zaplácaný všelijakými toolbary, zrychlovači, zaručeně funkčními antispywary a jinými sračkami pochybnými aplikacemi, takže máte chuť do víka zatnout krumpáč a poslat jej tak zpátky zákazníkovi? Tak přesně takový jsem tu včera měl.

číst dále… 1 komentář

O nemrtvém RAIDu a rychlé podpoře - Dodatek


No to si snad dělají prdel!

číst dále… žádný komentář